Wzrost liczby imigrantów

Robert Jaroszewski        24 listopada 2014        Komentarze (0)

Całkiem niedawno publikowałem na łamach bloga informacje dotyczące liczby cudzoziemców mieszkających i pracujących w Polsce, która w ostatnim roku mocno wzrosła. W zeszłym tygodniu ten temat podjął również dziennik Rzeczpospolita, odnosząc się do grupy narodowej której przedstawicieli przebywa w Polsce najwięcej – Ukraińców. Dokonano ciekawego porównania warunków ekonomicznych panujących w Polsce i za naszą wschodnią granicą, które tłumaczy dlaczego praca w Polsce jest dla obywateli Ukrainy tak atrakcyjna.

Artykuł znajdziesz tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Poprzedni wpis:

Następny wpis: