Baza wiedzy

Robert Jaroszewski        17 grudnia 2014        Komentarze (0)

Jeśli regularnie śledzisz moje wpisy lub trafiłeś na mój blog za pomocą wyszukiwarki oznacza, że interesujesz się zagadnieniami legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Wychodząc naprzeciw moim czytelnikom, chcąc oszczędzić im poszukiwań potrzebnych informacji w meandrach internetu, stworzyłem bazę wiedzy.

Baza jest podzielona na cztery bloki tematyczne:

ustawy

rozporządzenia

wzory wniosków

tłumaczenia ustaw

Zawiera najistotniejsze akty prawne oraz wzory formularzy związane z pobytem cudzoziemców w Polsce. Mam nadzieję, że znajdziesz w niej to, czego szukasz.

Zapraszam !

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Poprzedni wpis:

Następny wpis: