Zaproszenie dla cudzoziemca – nowy wzór

Robert Jaroszewski        01 czerwca 2015        Komentarze (0)

Od dziś obowiązują zmiany w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 23 kwietnia 2014 r. w sprawie wzoru zaproszenia, wzoru formularza wniosku o wpisanie zaproszenia do ewidencji zaproszeń oraz wysokości środków, które powinien posiadać zapraszający. Modyfikacji uległ wzór zaproszenia wpisywanego przez wojewodę do ewidencji zaproszeń. Więcej na temat samego zaproszenia i jego zastosowania możesz przeczytać w tym wpisie.

Wzór formularza, na którym składa się wniosek o wpisanie zaproszenia do ewidencji pozostał niezmieniony. Formularz możesz znaleźć w odpowiedniej zakładce w naszej bazie wiedzy. Zaproszenia wpisane do ewidencji przed dniem 1 czerwca 2015 roku zachowują swoją ważność.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Poprzedni wpis:

Następny wpis: