Przekreślenie go na krzyż czarnym niewywabialnym tuszem

Robert Jaroszewski        10 października 2014        5 komentarzy

18 października wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 19 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu odnotowywania w dokumencie podróży cudzoziemca wydania decyzji o odmowie wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Komendant placówki Straży Granicznej odnotowuje w dokumencie podróży cudzoziemca wydanie decyzji o odmowie wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez odciśnięcie stempla wjazdowego i przekreślenie go na krzyż czarnym niewywabialnym tuszem oraz zapisanie niewywabialnym tuszem, naprzeciw przekreślenia po prawej stronie, podstawy prawnej wydania tej decyzji.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: biuro@jaroszewski.legal

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

ada 15 października, 2014 o 23:33

Czyli np obywatel uk ,który po 18 pazdziernika chce wjechac do Polski nie zostanie wpuszczony?

Odpowiedz

Robert Jaroszewski 16 października, 2014 o 17:09

„uk” – United Kingdom czy Ukrainy:)
To rozporządzenie będzie dotyczyło obywateli innych państw, niż członkowskie Unii Europejskiej.

Odpowiedz

ada 16 października, 2014 o 19:54

czyli jeżeli mój kolega pracuje w polsce ma pobyt i pozwolenie na prace na 3 lata i planuje wyjazd na urlop do domu na ukraine to normalne wróci do Polski do pracy nie będzie miał problemów?nikt go nie zatrzyma na granicy. bo szczerze to on boi sie jechac z obaw czy wróci bez problemów.

Odpowiedz

Robert Jaroszewski 16 października, 2014 o 20:09

Powstała nasza baza wiedzy i powoli się wypełnia – zajrzyj do art. 28 ustawy o cudzoziemcach. Tłumaczenie na angielski i rosyjski także już dostępne.

Odpowiedz

ada 16 października, 2014 o 20:35

dziękuję za informację.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: