ODCISKI PALCÓW TAKŻE W OKRESIE PRZEJŚCIOWYM I PRZY WYMIANIE KARTY

Robert Jaroszewski        23 maja 2014        Komentarze (0)

Ostatnio moi klienci, którzy otrzymali decyzję zezwalającą na zamieszkanie na czas oznaczony na starych zasadach (wniosek złożony został przed wejściem w życie nowych przepisów), musieli umówić się w Urzędzie na pobranie odcisków linii papilarnych. Istotnie, wymóg złożenia odcisków, obowiązuje także przed wydaniem kart w oparciu o dawne decyzje. Będzie też obowiązywał przy wymianie kart, gdy wniosek o wymianę został  złożony przed wejściem w życie nowej ustawy. Wymaga tego jeden z przepisów przejściowych, z którymi obecnie najwięcej będziemy mieli do czynienia. Kogo taki obowiązek nie dotknie – tych, którzy nie ukończyli 6 roku życia i nie powstanie też wtedy, kiedy ich pobranie jest fizycznie niemożliwe.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: biuro@jaroszewski.legal

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: