Publikujemy i nas publikują.

Robert Jaroszewski        08 września 2014        Komentarze (0)

Jeżeli interesują Cię tematy omawiane na tym blogu, to chciałbym Ci polecić dwa inne artykuły, które zostały opublikowane poza blogiem na łamach internetowej prasy.

Pierwszy z nich pojawił się w internetowym serwisie Gazety Wyborczej. Przeczytasz w nim o wątpliwościach związanych ze stosowaniem przepisów nowej ustawy o cudzoziemcach. Znajdziesz go tutaj.

Drugi z artykułów stanowi podsumowanie obowiązków pracodawcy zatrudniającego cudzoziemców. Został opublikowany na portalu INFOR.PL pod tym adresem.

Kancelaria, w której jestem partnerem jest ekspertem serwisu INFOR, więc regularnie znajdziesz tam publikacje wspólników i pracowników kancelarii dotyczące różnych dziedzin prawa.

Zapraszamy do lektury.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: biuro@jaroszewski.legal

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: