Telefon z TVN w sprawie kolejki przed UW

Robert Jaroszewski        19 marca 2015        Komentarze (0)

Jakieś pół roku temu na blogu zamieściłem relację z wizyty w Wydziale Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Było o czym pisać, ponieważ realia zastane na miejscu za grosz nie przystają do standardów cywilizowanego kraju.

Mowa tutaj głównie o kilkudziesięcioosobowej kolejce ustawionej przed wejściem do urzędu na długie godziny przed jego otwarciem, pogoni za numerkiem oraz kwitnącym przy okazji tej gonitwy biznesie polegającym na handlu miejscami w kolejce.

Okazuje się, że sprawą zainteresowały się media. Odebrałem wczoraj telefon od redaktora z TVN, który chciał porozmawiać na ten temat.

Z relacji czytelników bloga wynika, że jest to problem nadal nierozwiązany, a wręcz narastający. Nie specjalnie mnie to dziwi, biorąc pod uwagę statystyki ukazujące bardzo szybko rosnącą liczbę cudzoziemców napływających do Polski (o tym możesz przeczytać tutaj).

Być może reportaż na ten temat byłby przyczynkiem do wprowadzenia jakiś zmian i usprawnienia obsługi klientów urzędu, na które najwyższy czas.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: biuro@jaroszewski.legal

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: