http://udsc.gov.pl

Robert Jaroszewski        11 marca 2015        Komentarze (1)

Strona nie pojawiła się wczoraj, ale jest bardzo świeża, zawsze chciałem o niej napisać, ale brakowało mi czasu lub pamięci. Skoro czytasz mojego bloga, pewnie już na tej stronie byłeś, ale naprawdę warto o niej kilka ciepłych słów napisać.

Urząd do Spraw Cudzoziemców pokazał swoje nowe oblicze.

Strona robi wrażenie i nie chodzi mi tu tylko o kwestie estetyczne. Bardzo dobrze uporządkowana jest materia w tym biegunowość uchodźcy – cudzoziemcy i skojarzenie z akcjami społecznymi oraz najważniejszymi problemami cudzoziemców.

Brawo dla UDSC.

Sam sobacz i oceń tu.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: biuro@jaroszewski.legal

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Aleksander Wyszyński 3 kwietnia, 2015 o 12:25

Dziękuję za ciepłe słowo.
Administrator udsc.gov.pl i bip.udsc.gov.pl

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz wiedz, że zawsze czytam i moderuję wszystkie komentarze. Na pewno przeczytam też i Twój. Niestety niektórych komentarzy z bardzo różnych względów nie mogę zamieścić. Nie miej więc do mnie pretensji o to, że nie zamieściłem Twojego komentarza lub odpowiedzi na niego. Pamiętaj, że poświęcasz swój czas na napisanie komentarza, który może pozostać bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz porady prawnej lub kontaktu ze mną w innej sprawie, niż wpis na blogu, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: